GHOSTCAR

Celem Ghostcar jest spełnianie motoryzacyjnych marzeń naszych klientów.

Autom nadajemy niepowtarzalny charakter, a następnie pomagamy klientom o nie zadbać.

 

SPECJALIZUJEMY SIĘ W STYLIZACJI AUT poprzez:

 

  • oklejanie samochodów folią
  • przyciemnianie szyb
  • tworzenie undywidualnych grafik samochodowych, czy wzorów typu urban camo
  • dobór felg
  • malowanie felg
  • montaż akcesoriów typu carbon, czy body kits .

 Oferujemy również :

OKLEJANIE AUT FOLIĄ BEZBARWNĄ mające na celu zabezpieczenie oryginalnego lakieru i lamp przez mikro urazami

 

oraz 

 

AUTO DETAILING

Wykonujemy również pełną kosmetykę samochodową, włacznie z renowacją tapicerki.

OKLEJANIE SAMOCHODÓW FOLIĄ- ZMIANA KOLORU AUTA WARSZAWA i ZABEZPIECZENIE LAKIERU

 

Ghostcar od początku działania zajmuje się profesjonalnym oklejaniem samochodów.
Jesteśmy expertami w zmianie koloru samochodu za pomocą oklejania folią, jak również w ochronie lakieru czy lamp.  Obecnie mamy już ponad 14 lat doświadczenia w całościowym oklejaniu aut.
Pracowaliśmy dla najlepszych firm w Polsce i za granicą. Samochody przez nas oklejone jeżdżą w USA, Polsce, Holandii i Niemczech.

Przez tyle lat pracy okleiliśmy około tysiąca samochodów, od małych Smartów zaczynając, przez SUV-y i Minivany, na autobusach kończąc. Specjalizujemy się zarówno w grafice na samochodach, zmianie koloru, jak i stylizacji aut poprzez oklejanie poszczegolnych elementów karoserii, np. dach, czy maska.

 

 Naszym klientom oferujemy kompleksową STYLIZACJĘ AUTA, tj. wizję, pomoc w wyborze koloru folii , przygotowaniu pojazdu do zmiany koloru, oraz profesjonalne oklejenie samochodu i przeciemnienie szyb w Warszawie. Nasze wieloletnie doswidczenie oraz odpowiednie kwalifikacje pozwalają na całościowe przeprowadzenie zlecenia, od wykonania pomiarów, przez przedstawienie wizualizacji w nowym kolorze, po kosmetykę folii po całym procesie jakim jest zmiana koloru auta Warszawa oraz pełen wachlarz usług AUTO DETAILING owych.

 

JAK POWSTAŁ GHOSTCAR & CO NAS WYRÓŻNIA

Moja przygoda z foliami samochodowymi zaczęła się w USA gdzie pracowałem w firmie JPD Graphics w Chicago w 2004 roku. W tym czasie nauczyłem się, jak przygotować powierzchnię przed oklejaniem, następnie jak aplikować folię, wycinać poszczególne elementy, oraz jak profejsonalnie usuwać folię z pojazdów.

Po kilku latach pracy wróciłem do  Polski i pracowałem jako specjalista dla takich firm jak Studio FX, Hesperus, Polska Grafika Samochodowa, a ostatnio w firmie Warsfoll gdzie prowadziłem także szkolenia dla innych firm z zakresu oklejania pojazdów.

 

Dziś z dumą zapraszam Was do mojego Warsztatu, gdzie osobiście pracuję i nadzoruję pracę nad każdym autem, które mi powierzacie.

 

Moją firmę wyróżniają nowatorskie projekty, konieczna w tym zawodzie wiedza i doświadczenie, a także doskonałej jakości folie, które odmienią oblicze Państwa samochodu. Zmiana koloru auta w Ghostcar to precyzyjna praca z ogromną dbałością o detale.Powierzając nam swój samochód, macie Państwo gwarancję usługi na najwyższym poziomie.

 

Damian Tomaszkiewicz