GHOSTCAR / FOLIE OCHRONNE

Dokonując zakupu nowego samochodu zwracamy uwagę na markę, pojemność, wyposażenie dodatkowe i kolor lakieru. Najlepszą i najskuteczniejszą formą ochrony lakieru jest położenie bezbarwnej folii ochronnej.

Jest to przezroczysta folia poliuretanowa Xpel o grubości 150 mikronów, która tworzy pewnego rodzaju tarczę. Po zaaplikowaniu jej na samochodów nie jesteśmy praktycznie w stanie stwierdzić, że taka folia została położona. Usługę taką należy zlecić specjalistom, ponieważ materiał jest drogi, a i sama aplikacją wymaga wiedzy i doświadczenia. Ghostcar ma dostęp do oprogramowania, w którym jest baza gotowych szablonów pojazdów z całego świata. W takiej bazie wyszukiwany jest dany element, a następnie maszyna wycina go z folii. Wszystko po to żeby nie ciąć folii na samochodzie i zminimalizować ryzyko uszkodzenia lakieru ostrzem noża. Folia Xpel ulega samoregeneracji. Lekkie zadrapania,które mogą wystąpić w wyniku zwykłego mycia i suszenia oraz codziennej jazdy, nie będą już problemem.

Świadomi klienci ponoszą koszt związany z zabezpieczeniem lakieru folią ochronną, ale podchodzą do tego, jak do inwestycji. Dzięki folii bezbarwnej na elementach karoserii nie pojawiają się odpryski i rysy. Efekt nowego lakieru zostaje zachowany przez cały czas, jak folia jest na aucie. Zimą chroni przed solą i piaskiem, a podczas jazdy na autostradzie przed ubytkami. Dzięki folii małe obtarcia drogowe, lub parkingowe zostają na folii przez co unikniemy wizyt u lakiernika, bo wystarczy tylko wymienić folię na danym elemencie.

Pojazd, który ma zabezpieczony lakier szybciej znajdzie nabywcę na rynku wtórnym, ponieważ jego kondycja będzie jako nowa, a tylko folia bezbarwna jest jedynym najlepszym sposobem na ochronę lakieru.

Kontakt.

Adres:

ul. Połczyńska 126, Warszawa

Ładowanie...
Twoja wiadomość została wysłana!