O nas

Ghostcar od początku działania zajmuje się profesjonalnym oklejaniem samochodów. Jesteśmy expertami w zmianie koloru samochodu za pomocą oklejania folią, jak również w ochronie lakieru czy lamp. Obecnie mamy już ponad 14 lat doświadczenia w całościowym oklejaniu aut.

Pracowaliśmy dla najlepszych firm w Polsce i za granicą. Samochody przez nas oklejone jeżdżą w USA, Polsce, Holandii i Niemczech. Przez tyle lat pracy okleiliśmy około tysiąca samochodów, od małych Smartów zaczynając, przez SUV-y i Minivany, na autobusach kończąc. Specjalizujemy się zarówno w grafice na samochodach, zmianie koloru, jak i stylizacji aut poprzez oklejanie poszczególnych elementów karoserii, np. dach, czy maska.

Naszym klientom oferujemy kompleksową STYLIZACJĘ AUTA, tj. wizję, pomoc w wyborze koloru folii , przygotowaniu pojazdu do zmiany koloru, oraz profesjonalne oklejenie samochodu i przyciemnienie szyb w Warszawie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje pozwalają na całościowe przeprowadzenie zlecenia, od wykonania pomiarów, przez przedstawienie wizualizacji w nowym kolorze, po kosmetykę folii po całym procesie jakim jest zmiana koloru auta Warszawa oraz pełen wachlarz usług AUTO DETAILING-owych.OKLEJANIE SAMOCHODÓW FOLIĄ

Usługi

ZMIANA KOLORU AUTA

Ostatnio na blogu

Ile kosztuje oklejenie samochodu ?
Posted on Sty 01, 2020

Jest to chyba najczęściej zadawane pytanie, które słyszymy. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ale spróbuję przybliżyć składowe wyceny i napisać, jaką kwotę należy przygotować na tego typu usługę.

Czytaj dalej
Youtuber vs. Profesjonalista
Posted on Paź 10, 2019

„Do roboty ” to cykl programów na Youtubie gdzie prowadzący Wojtek Kaczmarczyk wciela się na 1 dzień w rolę pracownika danej branży i uczy się fachu a następnie samodzielnie wykonuje pracę.

Czytaj dalej
Jak chronić lakier auta?
Posted on Wrz 09, 2019

Przy zakupie nowego samochodu poza ubezpieczeniem pojazdu warto też rozważyć zabezpieczenie lakieru. Obecne lakiery nie są już tak dobre i twarde jak kiedyś, a wszystko przez normy ekologiczne.

Czytaj dalej
cars&breakfast
Call Now Button