Auto Detailing

AUTO DETAILING

Auto detailing spowoduje, że Twój samochód nabierze świeżości i blasku. Jeżeli chcesz, aby Twoje auto wyglądało jeszcze lepiej, auto detailing to najlepszy wybór. To kompleksowa kosmetyka aut, a także specjalne prace zabezpieczające, aby piękny wygląd samochodu cieszył oko na długi czas. W Ghostcar Detailing oferujemy profesjonalne usługi dla naszych klientów .

Jesteśmy specjalistami w takich usługach jak pielęgnacja samochodu lub korekta lakieru. Sprawdź już teraz naszą ofertę i umów się na spotkanie z ekspertami w dziedzinie auto detailingu. W Ghostcar Warszawa jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Przyjedź do nas i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!

RENOWACJA LAKIERU

Lakier na Twoim aucie nie wygląda już zbyt dobrze? W takim przypadku najlepszy wybór to fachowa renowacja lakieru, która sprawi, że odzyska on swój oryginalny blask i intensywny kolor. Przeprowadzamy polerowanie lakieru i stosujemy najlepsze kosmetyki samochodowe, które sprawią, że auto będzie wyglądać jak nowe.

ZABEZPIECZENIE LAKIERU

Kolor Twojego samochodu to cienka warstwa lakieru dlatego zabezpieczenie lakieru z użyciem specjalnych powłok to idealne rozwiązanie. Wykorzystujemy przede wszystkim powłoki ceramiczne, które są najtrwalszym sposobem na ochronę lakieru przed czynnikami zewnętrznymi. Jednocześnie sprawiają, że lakier uzyskuje piękny, lustrzany połysk.

RENOWACJA LAMP

Matowe i porysowane lampy także nie są dla nas kłopotem. Poprzez zastosowanie odpowiednich past polerujemy je i nadajemy im blask i przejrzystość.

PIELĘGNACJA OPON I FELG

Zabrudzone felgi i zakurzone opony nie wyglądają dobrze. Dlatego oferujemy usługi profesjonalnego czyszczenia i zabezpieczania felg i opony – dzięki temu będą wyglądać efektownie niezależnie od pogody.

KOSMETYKA SILNIKA

To doskonały wybór przed sprzedażą auta, a także pielęgnujemy skóry i plastiki w samochodzie oraz zajmujemy się profesjonalną konserwacją szyb samochodowych.

Call Now Button