layer sublayer
layer sublayer
layer sublayer sublayer
OSTATNIE REALIZACJE      
CO ROBIMY ?

Zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem samochodów.
Jesteśmy expertami w zmianie koloru samochodu za pomocą oklejania folią. Obecnie mamy już 8 lat doświadczenia w całościowym oklejaniu aut.
Pracowaliśmy dla najlepszych firm w Polsce i za granicą. Samochody przez nas oklejone jeżdżą w USA, Polsce, Holandii i Niemczech.

Przez tyle lat pracy okleiliśmy około tysiąca samochodów, od małych Smartów zaczynając, przez SUV-y i Minivany, na autobusach kończąc. Specjalizujemy się zarówno w grafice na samochodach, zmianie koloru, jak i stylizacji aut poprzez oklejanie poszczegolnych elementów karoserii, np. dach, czy maska.

Moja przygoda z foliami samochodowymi zaczęła się w USA gdzie pracowałem w firmie JPD Graphics w Chicago. W tym czasie nauczyłem się jak przygotować powierzchnię przed oklejaniem, następnie jak aplikować folię, wycinać poszczególne elementy, oraz jak profejsonalnie usuwać folię z pojazdów.

Po kilku latach wróciłem do Polski i pracowałem jako specjalista dla takich firm jak Studio FX, Hesperus, Polska Grafika Samochodowa, a ostatnio w firmie Warsfoll gdzie prowadziłem także szkolenia dla innych firm z zakresu oklejania pojazdów.

JAK ROBIMY ?

W naszej firmie zmiana koloru auta to proces składający się z kilku etapów. Po rozmowie z klientem, pokazaniu mu próbek, wybraniu materiału i omowieniu zakresu prac, przystępujemy do dzieła.

Samochód jest dokładnie myty, usuwane są z niego wszelkie zabrudzenia. Następnie pojazd jest osuszany i demontowane są niektóre elementy, jak np. lampy , klamki, rejestracja itp. Kolejny etap to odtłuszczenie lakieru i precyzyjny montaż folii na każdym z elementów karoserii.

Końcowym etapem jest wygrzanie przetłoczeń oraz zabezpieczenie folii.

CZYM ROBIMY ?

Do oklejania używamy tylko folii przeznaczonych do zmiany koloru: 3M, MACtac, Avery, HEXIS, Arlon, KPMF. Są to folie o najlepszych właściowosciach termoplastycznych. Użyty w nich klej nie wchodzi w rekację z lakierem, dzięki czemu po usunięciu folii lakier wygląda tak samo jak przed oklejaniem.

Do mycia i odłuszczania lakieru używamy ekologicznych środków ECOTOUCH.

Do demontażu elementów karoserii używamy narzędzi Hans oraz specjalnych plastikowych przyrządów.

Do cięcia folii używamy tylko noży i ostrzy firmy OLFA. Wszystko to zapewnia doskonałą jakość i precyzję.